Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük benzer site olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en okşayıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik okşayıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz tek atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere kaliteli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı çağ oturmak için ideal bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yapmak sizler düşüncesince arkadaşlarınızın gözünde kusursuz birleşik izlenim bırakacaktır. eksiksiz detaylar burada yalnız eksperyans ile güzel İstanbul’u en çok şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla henüz cazip ve çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize göre düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi incele organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik güzel şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika yalnız sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret bol şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe genişliğinde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *